Valmierieši piedzīvo otro zaudējumu mājās, pagarinājumā piekāpjoties “Prizma” hokejistiem

Janvāra pirmā nedēļa noslēdzās ar otro mājas spēli “Valmieras HK/BSS/ViA” komandai, kura Vidzemes Olimpiskajā centrā uzņēma “Prizma” hokejistus. Lai arī spēles ievadā tika gūts divu vārtu pārsvars, prizmieši spēja atspēlēties un svinēja uzvaru papildlaikā ar 2:3. Vārtus valmieriešu labā guva Rūdolfs Builis un Voldemārs Rava.

Jau pirmā perioda piektajā minūtē tika atklāts spēles rezultāts. Ar izgājienu 1 pret 1 uz “Prizmas” sargātajiem vārtiem devās Eduards Ozoliņš, kura mesto ripu no neērtās puses atsita vārtsargs Daņilovs, bet uztvēra Builis, precīzi raidot to vārtu rāmī (1:0). Perioda otrajā daļā ar precīzu metienu no zilās līnijas vārtu devītniekā izcēlās Rava, dubultojot pārsvaru un panākot 2:0.

Otrā perioda pirmā puse aizritēja salīdzinoši mierīgi, spēle aizvadot pie abu komandu sargātajiem vārtiem. Perioda otrajā pusē Valmieras spēlētāji vairākkārt izcēlās ar nedisciplinētu spēli, ļaujot pretiniekiem spēlēt vairākumā un pārņemt vadību uz laukuma. Tam sekoja likumsakarīgs iznākums – 37. minūtē “Prizma” guva pirmos vārtus un samazināja rezultāta starpību uz tablo (2:1).

Kā otrā perioda beigas, tā trešā sākumu, valmierieši aizvadīja mazākumā, kas viesiem deva kārtējo iespēju realizēt iespējas un panākt neizšķirtu. To izmantoja viesu komandas kapteinis Niks Voiceščuks, jau perioda otrajā minūtē izlīdzinot rezultātu (2:2). Perioda otrajā pusē ripas kontrole piederēja mājiniekiem, radot bīstamus momentus pie pretinieku vārtiem, taču rezultātu mainīt neizdevās, pamatlaikam noslēdzoties ar neizšķirtu.

Pagarinājums aizritēja pie abu komandu sargātajiem vārtiem. 64. minūtē pēc neveiksmīgas piespēles savā aizsardzības zonā ripu pārtvēra “Prizma” hokejists Brakšs, kurš ar atkārtotu metienu pa Ralfa Bērziņa sargātajiem vārtiem bija precīzs, panākot 2:3 un izcīnot divus svarīgus punktus turnīra tabulā.

Šobrīd “Valmieras HK/BSS/ViA” Junioru attīstības hokeja līgā ar 23 punktiem ieņem 6. vietu. Nākamo spēli valmierieši aizvadīs izbraukumā, 13. janvārī tiekoties ar HS “Rīga 2002” hokejistiem. Spēles gaitai seko ŠEIT!

Valmieras HK/BSS/ViA – Prizma 2:3 (2:0, 0:1, 0:1, 0:1)

Vārti: 05:34 Builis (Ozoliņš, Gaisiņš) 1:0, 13:01 Rava (Jakovļevs, Kariņš) 2:0, 36:48 Jengašovs (Ivasenko, Vagals) 2:1, 41:14 Voiceščuks (Brakšs, Andžāns) 2:2, 64:00 Brakšs.
Vārtsargi: Ralfs Bērziņš – Kristiāns Daņilovs

Sagatavoja: Edīte Mežciema