Valmierieši gadu turpina ar zaudējumu HS “Rīga 2002”

Nedēļas nogalē “Valmieras HK/BSS/ViA” aizvadīja pirmo izbraukuma spēli 2019. gadā, kad spēkiem mērojās ar HS “Rīga 2002” komandu. Šīs sezonas pirmajā savstarpējā mačā pārāki izrādījās mājinieki, tādējādi valmieriešiem liekot piedzīvot kārtējo zaudējumu, spēlei noslēdzoties ar 1:4. Vienīgos vārtus Valmieras kluba labā guva Augusts Veidenbaums.

Spēle iesākās neveiksmīgi valmieriešiem. Jau otrajā minūtē par spēka paņēmienu galvas un kakla rajonā 2+10 minūšu sodu devās izciest Rūdolfs Builis, kurš pēdējās spēlēs tika izcēlies ar rezultativitātes punktiem. Ātri stabilu pārsvaru uz tablo guva mājinieki, nepilnu divu minūšu laikā gūstot divus vārtus (0:2). Perioda turpinājumā, nopelnot vairākus noraidījumus īsā laikā, HS “Rīga 2002” tika dota iespēja spēlēt vairākumā, ko komanda arī izmantoja, gūstot trešos bezatbildes vārtus (3:0).

Otrajā periodā veiksmīgā darbība uz laukuma valmieriešiem ļāva starpību uz tablo samazināt līdz diviem vārtiem. Spēlējot mazākumā, 21. rezultativitātes punktu sezonā guva komandas kapteinis Veidenbaums, pēc Gaisiņa piespēles panākot 1:3.

Valmieriešu apņēmību cīnīties par punktiem šajā spēlē ātri apslāpēja pretinieki trešā perioda ievadā – pirmajā minūtē ceturto reizi spēlē tika pārspēts vārtsargs Markuss Žukovskis, atjaunojot trīs vārtu pārsvaru (1:4). Spēles pēdējā minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, arī Žukovskis tika nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju, taču otrreiz ripa pretinieku vārtu līniju nešķērsoja, mačam noslēdzoties ar zaudējumu 1:4.

Nākamo spēli valmierieši aizvadīs mājās, Vidzemes Olimpiskajā centrā uzņemot HK “Dinaburga” komandu, kura šobrīd turnīra tabulā ar 51 punktu ieņem pirmo vietu. Spēles sākums plkst. 14:05. Nāc un atbalsti savējos, jo hokejistiem Tavs atbalsts ir nepieciešams!

HS “Rīga 2002” – Valmieras HK/BSS/ViA 4:1 (3:0, 0:1, 1:0)

Vārti: 04:28 Jeļenskis 1:0, 05:38 Bērziņš (Rudzītis, Trasūns) 2:0, 18:06 Krustiņš (Orniņš, Skrastiņš) 3:0, 29:33 Veidenbaums (Gaisiņš) 3:1, 40:43 Jevdokimovs 4:1.
Vārtsargi: Rūdolfs Gusts Lazdiņš – Markuss Žukovskis

Sagatavoja: Edīte Mežciema