Valmieras komanda nespēj apturēt “Liepājas SSS”; turpinās neveiksmju sērija

Svētdien, dodoties izbraukumā uz Liepāju, valmierieši piedzīvoja zaudējumu, pagarinot neveiksmju sēriju līdz četrām spēlēm. “Liepājas SSS” komandas pārākums bija vērā ņemams, viesiem ciešot zaudējumu ar 0:7.

Spēles sākums neliecināja par turpinājumā gaidāmo dramatisko iznākumu, spēles rezultātam tiekot atklātam 8.minūtē. Pirmie zaudētie vārti nebija pamats padoties, taču neveiksmes turpinājās arī perioda otrajā daļā, pirmajām divdesmit minūtēm noslēdzoties ar 0:3 “Liepājas SSS” labā.

Lai arī pirmo divu periodu laikā “Valmieras HK/BSS/ViA” disciplīna, salīdzinot ar pēdējām spēlēm, bija manāmi uzlabojusies, rezultāts otrās trešdaļas izskaņā kļuva jau 0:5, samazinot cerības cīnīties par punktiem šajā spēlē.

Taču ar to viss nebeidzās. Pēc 6. zaudētajiem vārtiem Ralfu Bērziņu “Valmieras HK/BSS/ViA” sargātajos vārtos nomainīja Markuss Žukovskis. 48. minūtē par pretinieka turēšanu ar nūju uz noraidīto spēlētāju soliņu devās Aivars Gaisiņš, un vairākumu izmantoja mājinieki, spēlei pieliekot punktu  ar rezultātu 0:7.

Nākamo spēli “Valmieras HK/BSS/ViA” aizvadīs mājās, svētdien – 3. februārī – plkst. 12:30 Vidzemes Olimpiskajā centrā krustojot nūjas ar “Zemgale/Juniors” komandu, kuru šajā sezonā pārstāv Valmieras kluba bijušais spēlētājs Krišjānis Reinfelds. Kā valmieriešiem veiksies? Ierodies uz spēli, atbalsti savējos un cīnies kopā ar spēlētājiem par uzvaru!

Liepājas SSS – Valmieras HK/BSS/ViA 7:0 (3:0, 2:0, 2:0)

Vārti: 08:54 Binkulis (Auziņš, Fomins) 1:0, 13:00 Visockis (Binkulis, Kotovs) 2:0, 18:11 Bulavs 3:0, 32:42 Ivanovs (Visockis, Auziņš) 4:0, 37:28 Visockis (Lamberts) 5:0, 44:05 Čirkšis (Jegorovs) 6:0, 49:01 Maslovskis (Fomins, Visockis) 7:0.
Vārtsargi: Edijs Ozols – Ralfs Bērziņš/ no 45:01 Markuss Žukovskis

Sagatavoja: Edīte Mežciema