Valmieras hokejisti viesos cieš bezierunu zaudējumu, atzīstot HK “Dinaburga” pārākumu

Svētdienas vakarpusē Daugavpils komanda pie sevis uzņēma “Valmieras HK/BSS/ViA” hokejistus, aizvadot otro savstarpējo spēli šajā sezonā. Lai arī, tiekoties pirmoreiz, pārāki bija valmierieši, šoreiz uz laukuma pārliecinošu uzvaru izcīnīja mājinieki, spēlei noslēdzoties ar rezultātu 8:2. Vārtus “Valmieras HK/BSS/ViA” labā guva Voldemārs Rava un Rūdolfs Lapsa.

Jau spēles pirmajā minūtē tika atklāts rezultāts, pārspējot valmieriešu vārtsargu Markusu Žukovski (1:0). Perioda vidusdaļā divu minūšu laikā mājinieki guva vēl trīs bezatbildes vārtus, pārņemot spēles iniciatīvu un kontrolējot ripu pretinieku zonā (4:0). Līdz ar ceturtajiem zaudētajiem vārtiem Markusu Žukovski uz laukuma nomainīja Ralfs Bērziņš, taču arī viņš bija spiests kapitulēt. Spēles 18. minūtē arī Valmieras hokejisti guva pirmos vārtus, panākot 4:1; vārtus pēc Ozoliņa un Kariņa piespēlēm guva Voldemārs Rava.

Līdzīgi kā pirmajā periodā, arī otrajā, aizvadot vien nepilnu minūti uz laukuma, tika gūti vārti, taču šoreiz tas izdevās Valmieras hokejistiem. Pēc precīzām Buiļa un Baloža piespēlēm vārtus guva Rūdolfs Lapsa (4:2). Lai arī rezultāta starpību uz tablo bija izdevies samazināt, spēles iniciatīva joprojām piederēja Daugavpils hokejistiem, kas veda pie likumsakarīga iznākuma – zaudētiem vārtiem. 26. minūtē tika panākts 5:2, bet 36. minūtē mājinieki guva vēl divus vārtus, palielinot rezultāta starpību līdz pieciem vārtiem (7:2). Sekundi pirms perioda beigām HK “Dinaburga” komanda guva astotos vārtus, kas arī bija noslēdzošie šajā spēlē.

Trešais periods jaunas izmaiņas uz tablo neviesa. Lai arī “Valmieras HK/BSS/ViA” centās gūt vārtus, Daugavpils hokejistu prasmīgā spēle aizsardzībā viņiem liedza to paveikt. Spēle noslēdzās ar rezultātu 8:2.

Nākamo cīņu valmierieši aizvadīs mājās, 2. decembrī tiekoties ar “Mārupe AKO” hokejistiem. Mūsu spēlētājiem skatītāju atbalsts ir svarīgs! Ierodies un atbalsti savējos!

HK “Dinaburga” – Valmieras HK/BSS/ViA 8:2 (4:1, 4:1, 0:0)

Vārti: 00:42 Pontags (Grigorjevs, Apelis) 1:0, 10:04 Mamajs (Kuzmenkovs, Vabiščevičs) 2:0, 11:28 Apelis (Pontags, Aleidzāns) 3:0, 12:17 Kuzmenkovs (Vabiščevičs, Barkovskis) 4:0, 18:00 Rava (Ozoliņš, Kariņš) 4:1, 20:49 Lapsa (Builis, Balodis) 4:2, 26:10 Barkovskis (Kuzmenkovs) 5:2, 36:21 Kuzmenkovs (Apelis) 6:2, 36:58 Starovoitov (Pontags, Grigorjevs) 7:2, 39:59 Vabiščevičs (Kuzmenkovs) 8:2.
Vārtsargi: Maksims Čmutovs / no 37:53 Aleksejs Cerikovs – Markuss Žukovskis / no 12:17 Ralfs Bērziņš

Sagatavoja: Edīte Mežciema