Valmieras hokeja komanda piektdien mērosies spēkiem ar līgas līderiem “Hanza Rīga”

Valmieras hokeja klubs piektdien, 6. Martā, mājas spēle uzņems komandu „Hanza Rīga” pret kuriem arī uzsāka šo sezonu. „Valmieras HK/BSS/ViA” komanda šobrīd ierindojas tabulas otrajā vietā, savukārt, „Hanza Rīga” komanda pirmajā, tomēr abās iepriekšējās komandu tikšanās reizēs, Valmieras hokejisti bija pārāki un izcīnija uzvaras ar rezultātiem 8:3 un 6:4. Rīgas atklātājās meistersacīkstēs hokejā Valmieras komandai šī jau būs 13 spēle, pagaidām no 12 spēlēm, „Valmieras HK/BSS/ViA” komanda, ir izcīnijusi septiņas uzvaras. Pagājušās nedēļas beigās Valmieras hokejistsi tikās ar „Brocēni/Lāčplēši A.I.” komandu gan sestdien, gan svētdien, kur abās spēlēs izcīnīja pārliecinošas uzvaras ar rezultātiem 11:6 un 7:1. Šī spēle „Valmieras HK/BSS/ViA” hokejistiem ir svarīga, jo “Hanza Rīga komanda” ir tuvākie un vieni no nopietnākajiem konkurentiem medaļu izcīņā.

 

Patreiz rezultīvākie spēlētāji „Valmieras HK/BSS/ViA” komandas labā ir Emīls Balodis ar 22 punktiem (15+7), Pauls Krūmiņš ar 15 punktiem (8+7) un Kristaps Bīnerts arī ar 15 punktiem (4+11). Savukārt, rezultatīvākais aizsargs Valmieras komandā ir Aleksejs Jakovļevs ar 12 punkiem (2+10). „Valmieras HK/BSS/ViA” komanda Rīgas atklātājās meistersacīkstēs hokejā ar 14 punktiem 12 spēlēs ierindojas otrajā vietā, atliek vien piebilst, ka mazāk spēles kā Valmieras komandai ir komandām “Daugava”, kura līdz šim brīdim ir aizvadījusi 11 spēles un komandai “ZAPAD ROSII” – 7 spēles.

 

Spēle norisināsies 6. martā, 20:00, Vidzemes Olimpiskajā centrā. Gaidīsim Jūsu atbalstu valmieriešu cīņā! Skatītāju atbalsts ir ļoti svarīgs!

 

 

Sagatavoja Emīls Balodis

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

code

18 − fourteen =