„Valmieras HK” U18 komandai regulārās sezonas pirmajā pusē mainīgs sniegums

„Valmieras HK” U18 komandas sastāvs, viešot dažādas izmaiņas, saglabājies līdzīgs kā pērnajā sezonā, kad, spēlējot U16 vecuma grupā, tika izcīnīts čempionu tituls. Tomēr vairāku spēlētāju maiņa un dažādi blakusapstākļi jauno sezonu valmieriešu U18 komandai padarījis visnotaļ grūtu. Gada izskaņā, kad nospēlēta puse no 2017./18. gada regulārās sezonas, 14 spēļu laikā Valmieras kluba U18 komandai izdevies gūt vien deviņus punktus, uzvarot trijās no spēlēm, bet zaudējumu piedzīvojot – 11.

Sezonu „Valmieras HK” U18 hokejisti iesāka 2. septembrī, aizvadot pirmo spēli izbraukumā. Tikšanās ar „Mārupe/AKO” komandu izrādījās neveiksmīga, un Latvijas bērnu un jaunatnes čempionāta hokejā regulārās spēles iesākt valmieriešiem nācās ar bezierunu zaudējumu – 0:6. Septembra mēnesī tika aizvadītas arī trīs mājas spēles. Divas no tām noslēdzās ar vienādu rezultātu, taču uzvaru svinēt izdevās tikai vienā no tām. Zaudējums 0:5 „Pārdaugava” hokejistiem, bet uzvara pār lietuviešu komandu „DKLRM” 5:0. Trešā mājas spēle septembrī, kurā valmierieši spēkojās ar „JLSS U-18” komandu, arī izrādījās neveiksmīga, liekot piedzīvot jau trešo zaudējumu četrās aizvadītajās spēlēs (3:5).

Arī oktobrī Valmieras kluba U18 komanda aizvadīja četras spēles, taču nespēja nevienā no tām iegūt punktu, palielinot zaudējumu sēriju. Oktobrī pirmie, ar kuriem tikās valmierieši, bija HS „Rīga 2002”, un spēle noslēdzās ar rezultātu 2:8. Tam sekoja zaudējums (2:6) „Liepājas SSS” hokejistiem. 14. oktobrī Valmierā bija ieradušies hokejisti no Mārupes, taču valmieriešiem neizdevās revanšēties – tika iemesti vieni vārti, bet ar to bija par maz, lai uzvarētu (1:4). Kā noslēdzošie oktobrī Vidzemes Olimpiskajā centrā ieradās HS „Rīga 2002” spēlētāji, kuriem „Valmieras HK” U18 komanda piekāpās ar rezultātu 0:7.

Valmieras U18 hokejistu spēle pret „Daugava” hokejistiem 4. novembrī izrādījās trillera cienīga – pirmajās divās trešdaļās iegūto četru vārtu pārsvaru valmieriešiem noturēt neizdevās, un spēles uzvarētājs noskaidrojās vien pēcspēles metienos; zaudējums 5:6. Arī nākamajā spēlē, ko valmierieši Daugavpilī aizvadīja Latvijas dzimšanas dienā, uzvarētājs tika noskaidrots pēcspēles metienu sērijā, un šoreiz pārāki bija valmierieši, uzvarot ar 3:2. 25. novembra spēle mājās nesa kārtējo zaudējumu – nācās piekāpties „Venta 2002” spēlētājiem ar vienu vārtu starpību (3:4).

2017. gada noslēgumā, decembrī, divās no trim spēlēm tika ciests zaudējums pamatlaikā, bet vienā – iegūti trīs punkti. Mēneša ieskaņā valmierieši otro reizi devās uz Mārupi, lai aizvadītu trešo savstarpējo spēli ar „Mārupe/AKO” hokejistiem. Arī šajā piedzīvots zaudējums – 2:4. 16. decembrī, sezonas otrajā spēlē ar „JLSS U-18”, nācās piekāpties viesiem ar 4:7. 2017. gada noslēgumā uzvara ar viesiem no Lietuvas – „DKLRM” (5:0).

Rezultatīvākais uzbrucējs šobrīd „Valmieras HK/BSS” U18 rindās ar 14 (13+1) gūtiem punktiem ir Kristaps Roķis, bet no aizsargu saraksta ar 8 precīzām piespēlēm viņam pievienojas Dāvis Mencis. Šajā sezonā abi iepriekš minētie jaunie hokejisti, kā arī vārtsargi Markuss Žukovskis un Ralfs Bērziņš, uzbrucēji Artūrs Tomsons un Harijs Šmits un aizsargi Rudolfs Oto Lapsa un Eduards Ozoliņš pievienojušies arī „Valmieras HK/BSS/ViA” 1. Līgas komandai, veiksmīgi papildinot spēlētāju sastāvu un rādot atzīstamu sniegumu.

Lai arī cīņa par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs nav beigusies, ceļš uz to „Valmieras HK” U18 hokejistiem ir ļoti tāls, un šobrīd galvenais mērķis ir pakāpties turnīra tabulā. Regulārās sezonas otrajā pusē, kas norisināsies līdz 2018. gada maijam, valmierieši aizvadīs vēl 15 spēles, no kurām piecas norisināsies mājas hallē – Vidzemes Olimpiskajā centrā. Spēļu grafiku meklē LHF mājaslapā. „Valmieras HK” U18 spēlētājiem ir svarīgs līdzjutēju atbalsts!

Par jaunām uzvarām 2018. gadā!

Sagatavoja: Edīte Mežciema

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

code

three + six =