Valmieras HK svētdien pirmā regulārās sezonas spēle

Valmieras hokeja klubs šo svētdien uzņems “Pārdaugava/Jūrmala” hokejistus, aizvadot savu pirmo regulārās sezonas mājas spēli. Spēles sākums plkst. 13:50. Valmierieši ar rīdziniekiem tikās “Latvijas kausa” izcīņas ietvaros, ar rezultātu 3:0 uzvaru izcīnīja Valmiera.

Pagājušajā nedēļā Valmieras hokejisti noslēdza cīņu turnīrā “Latvijas kauss”. Ar vienu uzvaru un diviem zaudējumiem valmierieši B grupā ierindojās trešajā vietā, kas nedeva iespēju turpināt dalību turnīrā. Tomēr turnīrs deva labu iespēju, sagatavoties regulārajai sezonai.

Komandas kodols starpsezonā saglabājās, lai gan pāris hokejisti izvēlējās spēlēt citās komandās. Lielākus un mazākus sastāva robus aizpildīja jauni hokejisti. Šogad “Valmieras HK/BSS/ViA” spēlē arī gados jaunākie hokejisti, kuri sastāvu papildinājuši no U18 komandas.

Valmieras hokejisti sezonai ir sagatavojušies kaujinieciski. Tāpēc līdzjutēji tiek aicināti atbalstīt Valmieras komandu. Spēles starplaikos līdzjutēji varēs saņemt savas lojalitātes kartes, kuras dod dažāda veida priekšrocības vairākās organizācijas. Kas tas par zvēru? Nāc, atbalsti un uzzināsi!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

code

4 × 3 =