“Valmieras HK” piekāpjas Daugavpils hokejistiem

Oktobra mēneša pēdējās mājas spēlē, Valmieras hokejisti piedzīvoja zaudējumu Daugavpils komandai ar 2:3. Saspringtā spēles izskaņā tomēr neizdevās izlīdzināt spēli un trīs punkti aizceļoja uz Latgali. Divus vārtus valmieriešu labā guva Dāvis Zunde.

Pirms spēles iesildīšanās laikā, vairāku cilvēku skatieni tika pievērsti Daugavpils komandas spēlētājam ar 99. numuru. Debiju viesu komandas rindās piedzīvoja 22 gadus vecais uzbrucējs Artūrs Kuzmenkovs, kurš aizvadījis 25 spēles Rīgas “Dinamo” rindās un pārstāvējis Latvijas jauniešu izlases. Debija uzbrucējam izvērtās sekmīga ar vieniem gūtiem vārtiem un četrām soda minūtēm. Diemžēl vienā no spēles epizodēm, Valmieras komandas uzbrucējam Tomam Lausam ar slidu tika iegriezts rokā, hokejists nekavējoties tika nogādāts slimnīcā. Hokejistam ar veselību viss ir kārtībā.

Spēles ievadā viesu hokejisti pamanījās jau nopelnīt divas soda minūtes. Par pretinieka klupināšanu tika noraidīts Daugavpils hokejists, mājiniekiem bija laba iespēja atklāt spēles rezultātu. Tomēr viesu hokejisti izmantoja savu iespēju, kad valmierieši kļūdījās savā zonā un ar metienu no vārtu priekšas rezultātu atklāja Artūrs Kuzmenkovs. Pāris minūtes vēlāk pirmo vārtu autors pārkāpa noteikumus, šo iespēju Valmieras HK nelaida garām. Ar precīzu ripas raidījumu Daugavpils vārtos izcēlās bombardieris Dāvis Zunde – 1:1. Līdz perioda beigām abas komandas apmainījās ar noraidījumiem, noslēdzoties trešdaļai, rezultāts uz tablo bija palicis draudzīgi nemainīgs.

Otrās trešdaļas piektajā minūtē noraidījums sekoja Valmieras komandas rindās, noteikumus pārkāpa Lenards Roze. Viesu hokejisti izmantoja viena vīra pārsvaru, no vārtu priekšas precīzs bija Anatolijs Ļeončiks. Pirms spēles valmierieši izpētīja Daugavpils komandas vairākuma, no pieciem vairākumiem spēlē viesi realizēja tika vienu. Salīdzinājumā ar iepriekšējo komandu tikšanās reizi, kad Daugavpils realizēja visus četrus vairākumus. Perioda izskaņā noraidījumu nopelnīja Valmieras komandas hokejists Dāvis Birzulis. Trešdaļa noslēdzās ar viesu komandas pārākumu 1:2.

Trešās trešdaļas astotajā minūtē rezultātu izlīdzināja Dāvis Zunde, kuram šis jau bija otrais vārtu guvums spēlē. Tomēr viesi atkal izvirzījās vadībā, perioda 12. minūtē precīzs bija Oskars Ancītis. Valmierieši centās atspēlēt vienus vārtus, mazāk kā minūti pirms spēles beigām, laukumā tika laisti seši spēlētāji. Mača pēdējās sekundēs Valmieras HK bija iespēja izlīdzināt rezultātu, bet ripa neatrada ceļu daugavpiliešu vārtu četrstūrī. Spēles noslēdzās ar Valmieras komandas zaudējumu 2:3.

Patīkami priecēja kuplais hokeja interesentu pulks, ceram uz vēl lielāku atbalstītāju skaitu arī turpmākajās mājas spēlēs. Nākamās divas mājas spēles valmierieši aizvadīs 12. un 13. novembrī, kad uzņems viesus no Liepājas. Nākamo svētdien Valmieras HK  dosies uz Ventspili, kur nūjas krustos ar vietējo Venta 2002 vienību.

Valmieras HK – Daugavpils/LDZ CARGO 2:3 (1:1, 0:1, 1:1)

Vārti: 04:54 Kuzmenkovs (Vabiščevičs) 0:1, 08:00 Zunde (Megnis) 1:1, 34:57 Ļeončiks (Petrovs, Kokins) 1:2, 47:38 Zunde 2:2, 51:23 Ancītis (Kondrovskis-Kudrjavskis) 2:3.

One thought on ““Valmieras HK” piekāpjas Daugavpils hokejistiem”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

code

3 × three =