“Valmieras HK/BSS/ViA” viesos cieš bezierunu zaudējumu

Aizvadītās nedēļas izskaņā “Valmieras HK/BSS/ViA” hokejisti devās sezonas pēdējā izbraukumu spēlē, aizvadot maču pret turnīra tabulas augšgalā esošo HK “Mārupe” komandu. Spēle noslēdzās ar pavisam nelabvēlīgu rezultātu, valmieriešiem piedzīvojot zaudējumu ar 1:10. Vienīgos vārtus “Valmieras HK/BSS/ViA” labā guva Kristaps Roķis.

Spēles pirmajā minūtē rezultātu izdevās atklāt “Mārupes” spēlētājam Kusiņam (0:1), pirmoreiz pārspējot valmieriešu vārtsargu Tomu Konrādu. Pirmajā periodā abas komandas demonstrēja līdzīgu sniegumu, ilgstošu kontroli pār ripu neiegūstot nevienai no tām. Spēles 11. minūtē izlīdzināt rezultātu uz tablo spēja jaunais un talantīgais Valmieras kluba hokejists Kristaps Roķis, kuram pēc veiksmīgas Aivara Aņa piespēles raidīt precīzu metienu pretinieku vārtos izdevās (1:1), spēlējot skaitliskajā mazākumā. Minūti pirms perioda noslēguma pretinieki atjaunoja vienu vārtu pārsvaru, noslēdzot trešdaļu ar 1:2.

Lai arī šķita, ka spēle rit vienmērīgi, otrajā periodā, pretiniekiem pus minūtes laikā gūstot divus vārtus, “Valmieras HK/BSS/ViA” piedzīvoja lūzuma punktu, kā rezultātā nācās otro trešdaļu noslēgt pie pavisam nelabvēlīga rezultāta, atrodoties iedzinējos ar 1:7. Pēc “Mārupes” ceturtajiem gūtajiem vārtiem valmieriešu vārtos stājās Markuss Žukovskis, taču pēc nepilnām trim spēlē aizvadītajām minūtēm kapitulēja arī viņš.

Lai arī šajā spēlē būtiski bija uzlabojusies valmieriešu disciplīna, ar to bija par maz, lai izcīnītu uzvaru. Trešā perioda pirmajā pusē savus trešos vārtus šajā mačā guva mājinieku komandas spēlētājs Sprukts, kā arī pie diviem rezultativitātes punktiem tika Lipsbergs, kas guva divus no noslēdzošā perioda vārtiem.

Pēc spēles komentāru sniedza vārtsargs Markuss Žukovskis. Viņaprāt, šī esot sezonas sliktākā spēle “Valmieras HK/BSS/ViA” izpildījumā. “Bija sajūta, ka nekas neizdevās – aizsardzība bija nesakārtota un mūs [vārtsargus Markusu Žukovski un Tomu Konrādu – aut.] vairākkārt spēlētāji pameta zem tanka, vairāki vārti tika gūti tieši pretuzbrukumos, kuros pretiniekiem bija viena, divu spēlētāju pārsvars,” aizvadīto maču vērtē Žukovskis.

Jautāts par lūzuma punktu spēles gaitā, vārtsargs norāda uz diviem neilgā laikā zaudētajiem vārtiem, pēc kuriem tika veikta vārtsargu maiņa, Tomu Konrādu nomainot Žukovskim:

“Diemžēl arī vārtsargu maiņa īsti nepalīdzēja, nesanāca savākties. Līdz ceturtajam golam spēlējām kā iepriekš, nebijām vājāki par pretiniekiem, kā pēc tam vēstīja rezultāts. Iekrita tie divi vārti, un viss sabruka.”

Par savu sniegumu Žukovskis saka, ka vienmēr var nospēlēt labāk. “Parasti esmu ļoti paškritisks, bet šoreiz 100% vainu novelt uz sevi nevarētu. Iesaistīšanās spēles vidusdaļā nebija grūta, domāju, ka psiholoģiski vieglāk ir iestāties vārtos pie rezultāta 1:4 nevis 0:0.”

“Tā kā kopš sezonas sākuma, kad pēc traumas atgriezās Toms Lauskis un komandai pievienojās Toms Konrāds, neesmu nevienā spēlē vārtus sargājis jau no pirmās minūtes, tik cik nomainījis kādu pēc neveiksmīga spēles sākuma, gribēju sevi pierādīt. Žēl, bet nevar teikt, ka tas izdevās,” domās dalās jaunais vārtsargs Markuss Žukovskis.

Sezonas noslēdzošo spēli “Valmieras HK/BSS/ViA” aizvadīs mājās, šo svētdien (25. februārī) tiekoties ar HK “Zemgale/JLSS” komandu. Pērnā gada nogalē Valmieras klubs pārspēja jelgavniekus pamatlaikā ar 3:2, un spēlētāji būs gatavi cīņai par uzvaru arī šoreiz. Aicinām visus līdzjutējus ierasties Vidzemes Olimpiskajā centrā, lai atbalstītu savējos sezonas izskaņā! Spēles sākums 14:05.

Mārupe – Valmieras HK/BSS/ViA 10:1 (2:1, 5:0, 3:0)

Vārti: 00:44 Kusiņš 1:0, 11:05 Roķis (Anis) 1:1, 18:59 Bušmanis (Kusiņš, Skuška) 2:1, 24:23 Grauds Mežaraups, Kalvītis) 3:1, 24:46 Batraks (Veršūns, Lipsbergs) 4:1, 27:56 Sprukts (Lipsbergs, Cimermanis) 5:1, 32:27 Sprukts (Lipsbergs, Cimermanis) 6:1, 36:50 Cimermanis (Lipsbergs, Sprukts) 7:1, 44:49 Lipsbergs (Sprukts, Cimermanis) 8:1, 45:51 Sprukts (Veršūns, Cimermanis) 9:1, Lipsbergs (Batraks) 10:1.
Vārtsargi: Ēriks Vītols – Toms Konrāds/ no 24:46 Markuss Žukovskis

Sagatavoja: Edīte Mežciema
Foto: Viesturs Lācis

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

code

12 + 20 =