Hokeja turnīri: Vasaras līgās 3X3 un 4X4

Hokeja turnīri : Vasaras līgās 3X3 un 4X4

Hokeja turnīrus organizē VHK sadarbībā ar  SIA “VOC”.

Katram turnīra dalībniekam ir jāiepazīstas ar nolikumu un Starptautiskās hokeja federācijas hokeja spēles noteikumiem www.iihf.com vai www.lhf.lv

Papildus informāciju par turnīra norisi var redzēt www.voc.lv  sadaļā Vidzemes čempionāts vai saņemt no organizatoru pārstāvja Jāņa Laura e-pasts  janis.lauris@voc.lv  vai janislauris@inbox.lv , tel.29111097

Turnīra dalībnieki.

Jebkurš Latvijas vai citas valsts pilsonis, kurš ir sasniedzis 7 gadu vecumu, un vecāki (neierobežoti līdz pat 70 gadiem) un atbalsta Godīgas spēles principus.

Turnīra spēļu laukums.

Vienlaicīgi uz hokeja laukuma paralēli notiek 2 spēles, divos atdalītos laukumos. Viena laukuma izmēri – zona no apmales līdz zilai līnijai.

Turnīra norises vieta un laiks.

Turnīrs notiek VOC Elektrum ledus hallē, Valmierā, Rīgas ielā 91.

Turnīru datumi: 05.07, 12.07, 19.07, 26.07, 02.08 un 09.08.2020.

Spēļu pamata noteikumi.

Iesācēju līga 2006.-2009.dz.g. (komandas komplektēs pēc individuālo pieteikumu saņemšanas, lozējot kurš ar kuru spēlēs kopā).

Spēlē laukumā 4:4. (spēles laiks 2X8 min. netīrā laika, max. spēlētāju skaits komandā – 6)

Prasmju līga-I 2005. dz.g. un vecāki – (komandas komplektēs pēc individuālo pieteikumu saņemšanas, kā arī pēc jau nokomplektētas komandas pieteikuma). Spēlē laukumā 3:3. (spēles laiks 2X8 min., max. spēlētāju skaits komandā – 5)

Prasmju-II jeb alus līga – (komandas komplektēs pēc individuālo pieteikumu saņemšanas, kā arī pēc jau nokomplektētas komandas pieteikuma). Spēlē laukumā 3:3. (spēles laiks 2X8 min., max. spēlētāju skaits komandā -5).

Visās vecuma grupās – obligāts pilns hokeja ekipējums.

Krekli – organizatori nodrošina ar krekliem iesācēju līgā un komandas, kurām ir vienādas krāsas krekli.
Aizliegts lietot spēka paņēmienus un šķēlienus jebkurā vecuma grupā.

Spēles notiek ar vārtsargiem, kuri tiek izlozēti pirms turnīra. Ja gadījumā kādā no turnīriem iztrūkst kāda vārtsarga (līgā nav pieteicies neviens vārtsargs) spēles notiek uz samazinātiem vārtiem.

Spēles tiesā LHF licenzēti tiesneši.

Ja ripa atstāj laukumu, tiesnesis nozīmē iemetienu.

Jebkura pārkāpuma gadījumā tiesnesis nozīmē soda metienu no laukuma centra (uz maziem vārtiem tiek nozīmēts metiens pa tukšiem vārtiem no organizatoru noteiktas atzīmes laukumā).

Reģistrēšanās turnīram.

Komandas  pieteikšanās turnīram jāveic rakstot uz e-pastu:  janislauris@inbox.lv

Reģistrēšanās  05.07. turnīram (līdz 02.07) , 12.07 turnīram ( līdz 9.07) , 19.07 turnīram (līdz 16.07) , 26.07 turnīram (līdz 23.07) , 02.08 turnīram (līdz 30.07) un 09.08 turnīram (līdz 06.08).

Turnīra tabulas un komandas spēļu laiki tiek paziņoti 2 dienas pirms turnīra sākuma www.voc.lv  sadaļā Ledus halles noslodze.

Turnīra izspēles kārtība.

Komandas iesācēju līgā vienā dienā nespēlē vairāk par 3-4 spēlēm (2X8 min.). Citās līgās max. spēļu skaits dienā – 4 (2X8 min.) Ņemot vērā pieteikušos komandu skaitu, organizatori nosaka spēļu kārtību.
Par uzvaru spēlē-2 punkti, neizšķirts-1 punkts, zaudējums spēlē – 0 punkti.

Katrā turnīrā tiek noteikts uzvarētājs ( viens katrā līgā).
Ja notiek spēle par vietām, un spēles laiks beidzas neizšķirti, tad katra komanda izpilda pa 3 pēcspēles soda metieniem.

Dalības maksa.

Iesācēju līgā10 EUR no personas, Veterānu un prasmju līgā – 15 EUR no personas vienā turnīrā. Dalības maksa samaksājama turnīra dienā organizatoram – sekretariātā – 30 min. pirms spēles.

Sodi un pārkāpumi.

Turnīra organizatoriem ir tiesības par pārkāpumiem, kuri ir pretrunā ar šo nolikumu, vai arī traucē citiem turnīra dalībniekiem izmantot tiesības uz sportisku atpūtu, diskvalificēt spēlētāju vai komandu un liegt pieeju sacensību norises vietām.
Par pārkāpumu spēlē tiek nozīmēts soda metiens.

Apbalvošana.
Uzvarētāju komanda katrā līgā tiek apbalvota ar pārsteiguma balvām.
Informācija.
Visa informācija par turnīra norisi atrodama www.voc.lv  sadaļā Ledus halles noslodze.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

code

fifteen + 11 =