Hokeja sezona Valmierā noslēdzas ar vairākiem panākumiem

Noslēgusies hokeja sezona Valmierā, Latvijā un pasaulē. Visos čempionātos ir savi labākie un veiksmīgākie. Arī Latvijas bērnu un jaunatnes čempionātā hokejā tādi ir nominēti.

Prieks par mūsu – Valmieras HK/BSS jaunajiem hokejistiem, kuri visas sezonas garumā soli pa solim kļuva labāki, meistarīgāki un priecēja mūs ar skaistiem vārtiem, piespēlēm un spēles izpratni.

27. maijā Kurbads ledus hallē par LBJČH U-12 labāko un rezultatīvāko spēlētāju tika nominēts Valmieras HK/BSS audzēknis – Toms Trockis 23 spēlēs – 77 punkti (43 vārti+34 piespēles). Paldies sakām visam Valmieras HK/BSS U-12 komandas kolektīvam. Jāatzīmē, ka Toms šogad pārstāvēja Latvijas Select komandu 2006. gadā dzimušo hokejistu mazajā pasaules U-12 čempionātā Itālijas pilsētā Bolzāno. Toms Trockis Latvijas komandas sastāvā bija rezultatīvākais hokejists 5 spēlēs – 6 punkti (3 vārti + 3 piespēles) un pelnīti tikai iekļauts visa turnīra ALL STARS GAMES Eiropas komandas sastāvā, kur ar 5:3 uzvarēja NORTH AMERICA ALL STAR komandu.

Par LBJČH U-10 labāko un rezultatīvāko hokejistu U-10 B grupā kļuva Valmieras HK/BSS spēlētājs Rūdolfs Bērzkalns 12 spēlēs – 30 punkti (25 vārti + 5 piespēles). Paldies sakām visam Valmieras HK/BSS U-10 komandas kolektīvam. Rūdolfs Bērzkalns HK Rīga sastāvā PRORYV CUP turnīrā Krievijas galvaspilsētā Maskavā (7.- 10.05.2018.) spēlē par 3. vietu iemeta izšķirošos vārtus papildlaikā un izcīnīja bronzas medaļas. Arī Rūdolfs Bērzkalns ir iekļauts Latvijas Select komandas sastāvā, kura Bolzāno šā gada jūlija mēnesī cīnīsies par uzvaru.

2005. gadā dzimušo hokejistu Latvijas Select sastāvā, šā gada maijā Francijas kūrortpilsētā Šamonī, cīnījās Valmieras HK/BSS audzēknis Kārlis Nauris Česlis, kurš izcēlās ar vieniem gūtiem vārtiem. Pēc tam Kārlis Rīgas Select 2005. gada dzimušo komandas sastāvā Krievijas
pilsētā Sočos (SOJUZ CUP ) izcīnīja sudraba medaļas. Kārlim vieni gūti vārti. Paldies Valmieras HK/BSS U-14 komandas kolektīvam.

Esam lepni par U-18 puišiem: Hariju Šmitu, Dāvi Menci un Kristapu Roķi, kuri šajā sezonā tika izsaukti uz Latvijas U-16 un U-18 izlasēm un aizvadīja vairākas pārbaudes spēles. Paldies Valmieras HK/BSS U-18 komandas kolektīvam.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

code

4 × 1 =